Tradičná česká výroba

Od roku 1992 vyrábame kvalitné uzlové siete. Nadväzujeme na storočnú tradíciu textilnej výroby v Tišnove, ktorá sa od 60. rokov sústredila na výrobu sieťovín. V súčasnej dobe dodávame siete po celej Európe a každý rok nás môžete stretnúť na výstave ISPO v Mníchove.

Siete pre všetkých a na všetko

Naše siete využívajú športovci, rybári, stavbári, železničiari, ale napríklad aj rodičia, ktorí potrebujú ochrannú sieť na poschodovú posteľ pre deti. Každému dokážeme poradiť, aký typ sieťoviny je preňho vhodný a spracujeme preňho riešenie na mieru.

Naše produkty

Hľadáte sieť, ktorá niečo vydrží?

Naše siete sa vďaka uzlom nerozpárajú, vydržia vám roky a dajú sa ľahko opraviť.

Výroba

Poctivá ručná práca

Zakladáme si na tom, že každá sieť prechádza rukami našich skúsených pracovníčok. Zároveň máme najmodernejšie stroje z Japonska na splietanie sietí a vlastné pletacie stroje na šnúry. Výrobný proces máme pod kontrolou a preto vám môžeme zaručiť tú najvyššiu kvalitu.

Viac o výrobe

Rodinná tradícia

Hrdo sa hlásime k rodine, ktorá založila v Tišnove textilnú výrobu. Podnikateľ Alois Řezáč, ktorý v meste pôsobil aj ako starosta, odovzdal v krízových 30. rokoch firmu svojmu synovi Jiřímu. Ten do jej názvu odtlačil meno svojej manželky Kvety, ktoré nesieme dodnes - Kv.Řezáč.